Easily manage your manufacturings

Skala, klasik ERP yazılımlarının karmaşasından tamamen uzak biçimde KOBİ’lere özel tasarlanmış akıllı bir yazılımdır. Üretim yapan tüm küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu tedarikten siparişe kadar süreçlerin yönetimini Skala ile hızlıca yapabilirsiniz.

Skala, akıllı altyapısı ve kolay yönetimi mümkün kılan yazılım mimarisi ile size hata yaptırmadan tam yönetim olanağı sağlıyor. Tedarikçilerinizden ürün ve hammadde girdilerinizi stoğunuza alıp satışını yapana dek tüm aşamaları tek ekranda görebilir ve yönetebilirsiniz.

Hemen Kurun, Yönetmeye Başlayın
Skala, sizi yorucu kurulum süreçlerinden tamamen kurtarıyor. Skala’yı işletmenize göre özelleştirmek için sadece 1 saat ayırmanız yeterli. Kurulumun ardından Skala’nın gücünü hemen görebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik kullanım boyunca ilave kullanıcı kısıtlamaları, lisans vb. herhangi bir sürpriz ödeme ile karşılaşmazsınız.

Skala, akıllı yapısı ile üretim, tedarik, stok ve sipariş aşamalarındaki olası kayıplarınızı oluşmadan önler. Kullandığınız muhasebe yazılımlarına tam uyumu ile verilerinizi tek noktadan yönetmenize olanak verir.

Neden Skala?
Skala’da güvenlik ve kolaylık bir arada. Hiçbir eğitim gerektirmeden hızlıca kullanabilir, verilerinizin bulut sisteminde korunduğundan emin olabilirsiniz. Geniş sektörel tecrübe ve sürekli büyüyen kullanıcı deneyimleri ile sürekli güçlendirilen Skala, ayrıca bir kurulum gerektirmez. Uygulama ile tedarikçilerinizden veya fason üreticilerinizden başlayarak sipariş ve teslimat aşamasına dek tüm süreçleri tek ekranda ve canlı veriler ile görebilirsiniz.

Meet now with practical solutions